Psychoterapie

Mgr. Jan pisak

Vítejte na stránce psychologa a zároveň KBT psychoterapeuta, kde se můžete cítit bezpečně a podporováni v řešení vašich problémů. Můžu Vám pomoci s řešením různých potíží, jako jsou například úzkost, deprese, obsedantně kompulzivní porucha (OCD), fobie, traumatické zážitky, problémy s partnerskými vztahy, nebo těžkostmi v práci.

Moje jméno je Mgr. Jan Pisak, a jako psycholog pracuji od roku 2008. Mým cílem je pomáhat lidem jako Vy, kteří touží po změně a chtějí zlepšit svůj život.

Snažím se vytvářet prostředí, kde se můžete cítit bezpečně a uvolněně, a kde se můžeme společně zaměřit na řešení vašich problémů. Využívám moderní a účinné terapeutické metody, které jsou přizpůsobené Vašim individuálním potřebám.

Obecně lze říci, že KBT je jedna z nejúčinnějších metod psychoterapie. Je ovšem důležitý aktivní přístup pacienta, který je motivován ke změně. Počet sezení obvykle nepřesahuje 20 a jejich frekvence je většinou jednou týdně. Terapie je obrácena k přítomnosti a hlavně budoucnosti. Více o této metodě se můžete dočíst např. ZDE.

Věřím, že největší odvaha je začít řešit své problémy, a já jsem tady, abych Vás v této cestě podpořil. Pokud hledáte profesionálního psychologa a psychoterapeuta, který Vám pomůže ve Vaší situaci, neváhejte mě kontaktovat na tel. 777 904 501.

Těším se na setkání s vámi!

Psychologické vyšetření a KBT psychoterapii v soukromé psychologické praxi nabízím osobně ve městech Havířov, Frýdek – Místek a Karviná.

Dopravní psycholog a psychoterapeut Jan Pisak

Cena psychoterapie je 1500 Kč / 50 minut
Můžete využít příspěvek až 5000 Kč zdravotní pojišťovny ČPZP, VZP a ZP MV ČR.

Párová nebo rodinná terapie – 2000 Kč/ 50 minut.
Na párovou i rodinnou terapii můžete také využít příspěvek zdravotních pojišťoven a to každý zvlášť, tedy dohromady až X krát 5000 Kč.

Předem zavolejte, ať si domluvíme termín setkání dle vašich potřeb.

Objednací lhůty jsou většinou během několika dní, vše probíhá zcela anonymně.

Jako alternativu, v případě větší vzdálenosti, či z důvodu časové úspory, nabízím také konzultace přes internet (Skype, či telefonicky).

Storno podmínky:
Zrušení 24 a méně hodin před sezením je poplatek 100%, dřívější zrušení je bez poplatku.


Reference na mé služby:

Příspěvek zdravotních pojišťoven

Spolupracuji s pojišťovnami 205, 111 a 211, které klientům od 7 let přispívají na psychoterapii až 5000 Kč.

Podmínky jednotlivých pojišťoven naleznete na jejich stránkách níže:

VZP 111
https://dusevnizdravi.vzp.cz/

ČPZP 205
https://www.cpzp.cz/preventivni-program/64

ZP MV ČR 211
https://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/psychoterapeuticke-poradenstvi


Máte dotaz?

Neváhejte se na mne obrátit.
Pokusím se co nejpružněji reagovat.