Psychoterapie

Mgr. Jan Pisak

Vítejte na stránce psychologa a zároveň KBT psychoterapeuta, kde se můžete cítit bezpečně a podporováni v řešení vašich problémů.

Mohu Vám pomoci s řešením různých potíží, jako jsou například úzkost, deprese, obsedantně kompulzivní porucha (OCD), fobie, traumatické zážitky, problémy s partnerskými vztahy, nebo těžkostmi v práci.

Psychologické vyšetření a KBT psychoterapii v soukromé psychologické praxi nabízím osobně ve městech Havířov a Frýdek – Místek.

Moje jméno je Mgr. Jan Pisak, a jako psycholog pracuji od roku 2008. Mým cílem je pomáhat lidem jako Vy, kteří touží po změně a chtějí zlepšit svůj život.

Dopravní psycholog a psychoterapeut Jan Pisak

Cena psychoterapie je 1500 Kč / 50 minut
Můžete využít příspěvek až 5000 Kč zdravotních pojišťoven ČPZP, VZP, RBP, ZP MV ČR a ZPŠ.

Párová nebo rodinná terapie – 2000 Kč/ 50 minut.
Na párovou i rodinnou terapii můžete také využít příspěvek zdravotních pojišťoven a to každý zvlášť, tedy dohromady až X krát 5000 Kč.

Předem zavolejte, ať si domluvíme termín setkání dle vašich potřeb.

Objednací lhůty jsou většinou během několika dní, vše probíhá zcela anonymně.

Snažím se vytvářet prostředí, kde se můžete cítit bezpečně a uvolněně, a kde se můžeme společně zaměřit na řešení vašich problémů. Využívám moderní a účinné terapeutické metody, které jsou přizpůsobené Vašim individuálním potřebám.

Obecně lze říci, že KBT je jedna z nejúčinnějších metod psychoterapie. Je ovšem důležitý aktivní přístup pacienta, který je motivován ke změně. Počet sezení obvykle nepřesahuje 20 a jejich frekvence je většinou jednou týdně. Terapie je obrácena k přítomnosti a hlavně budoucnosti. Více o této metodě se můžete dočíst např. ZDE.

Věřím, že největší odvaha je začít řešit své problémy, a já jsem tady, abych Vás v této cestě podpořil. Pokud hledáte profesionálního psychologa a psychoterapeuta, který Vám pomůže ve Vaší situaci, neváhejte mě kontaktovat na tel. 777 904 501.

Jako alternativu, v případě větší vzdálenosti, či z důvodu časové úspory, nabízím také konzultace přes internet (Skype, či telefonicky).

Storno podmínky:
Zrušení 24 a méně hodin před sezením je poplatek 100%, dřívější zrušení je bez poplatku.


Reference na mé služby:

Příspěvek zdravotních pojišťoven

Spolupracuji s pojišťovnami 205, 111, 213, 211 a 209, které klientům od 7 let přispívají na psychoterapii až 5000 Kč.

Podmínky jednotlivých pojišťoven naleznete na jejich stránkách níže:
VZP 111https://dusevnizdravi.vzp.cz/
ČPZP 205https://www.cpzp.cz/preventivni-program/64
RBPhttps://www.rbp213.cz/cs/
ZP MV ČRhttps://www.zpmvcr.cz/pojistenci/bonusy-na-prevenci/psychoterapeuticke-poradenstvi
ZPŠhttps://www.zpskoda.cz/zdravotni-programy-2023


Máte dotaz?

Neváhejte se na mne obrátit.
Pokusím se co nejpružněji reagovat.